rozdielne TITLE v Google

rozdielne TITLE v Google

Poslaťod diro v Uto, 03. Mar 2015, 12:39

Zdravim
mam otazku s ktorou si neviem dat rady. Ked si dam vylistovat domenu v google cez site:nazov-domeney tak mi na stolovych pocitacoch da ine TITLE ako ked to iste spravim cez tablet. Jedna sa asi o 12 TITLE z 60. Skusane na 3 stolovych PC a 2 tabletoch. 2 PC su pripojene k routru cez LAN, jeden cez WIFI a tablety su cez WIFI na ten isty router.
Neviete niekto poradit v com to moze byt.
Nechcem sem davat link na stranku aby to nebolo brane ako SPAM resp. link building, ale pripadne poslem cez PM.
Dakujem za pomoc
Diro
diro

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: rozdielne TITLE v Google

Poslaťod Pavol Navratil v Uto, 03. Mar 2015, 13:00

Pošlite www do spravy
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: rozdielne TITLE v Google

Poslaťod Pavol Navratil v Uto, 03. Mar 2015, 13:34

<h1>XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX neuem Flair</h1> samozrejme aj som si myslel že ide práve o nevhodne naladenú štruktúru nadpisov...

urobte zmenu ze h1 date na class="logo" <span><h1>XXXXXXXXXX XXXXX</h1></span> a všetky ostatné nadpisy typu h potom dajte v súlad podľa h2 h3 h4 atd

to plati pre obidva weby

neviete niekto prečo nejdú SS odoslať?
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia