RSS - indexuje to Google v pohode?

RSS - indexuje to Google v pohode?

Poslaťod trip v Štv, 10. Sep 2009, 12:02

Caute,
chcel som sa Vas opytat/poradit sa:

1.ako indexuje Google, ked mam na svojej stranke umiestnene odkazy + cca 1 tretina/stvrtina textu z celeho clanku inej stranky prostrednictvom RSS. Neberie to ako duplicitne texty?je to v pohode,alebo je lepsie nemat toto vobec na stranke(popripade len odkazy s nazvom bez obsahu)...

2.ak je to lepsie tam nemat,tak potom je dobre tieto clanky vymazat,alebo ponechat ich tak a zacat pridavat iba nove,originalne clanky...

Vdaka za kazdu odpoved a hadam som to napisal zrozumitelne :roll:
trip

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: RSS - indexuje to Google v pohode?

Poslaťod vlado v Štv, 10. Sep 2009, 14:04

Osobne s tym nemam velmi dobre skusenosti, urcite to nebude tragedia ale uz by som si to na stranku nedal.
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod tybi v Štv, 10. Sep 2009, 15:23

trip Napísal:Caute,
chcel som sa Vas opytat/poradit sa:

1.ako indexuje Google, ked mam na svojej stranke umiestnene odkazy + cca 1 tretina/stvrtina textu z celeho clanku inej stranky prostrednictvom RSS. Neberie to ako duplicitne texty?je to v pohode,alebo je lepsie nemat toto vobec na stranke(popripade len odkazy s nazvom bez obsahu)...

2.ak je to lepsie tam nemat,tak potom je dobre tieto clanky vymazat,alebo ponechat ich tak a zacat pridavat iba nove,originalne clanky...

Vdaka za kazdu odpoved a hadam som to napisal zrozumitelne :roll:

1. Kvôli jednej tretine duplicitného obsahu stránky určite nehrozí žiadna penalizácia. Ak je to pre používateľov prínosom, určite tam to RSS nechaj. Ale ak je to tam len za účelom "generovania" dodatočného obsahu, nemá to veľký význam.

2. Z pohľadu SEO to problém nie je, takže pouvažuj skôr nad tým, či to je prínosom pre tvojich čitateľov.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod trip v Štv, 10. Sep 2009, 18:28

je to tam viacmenej pre userov,aby mali info ktore potrebuju,nie je to tam kvoli optimalizacii a vyhladavacom...a vdaka moc za odpovede...
trip

Poslaťod patrik35 v Str, 01. Sep 2010, 22:31

A ak by som mal svoj unikatny clanok ktory by tvoril 90% z obsahu a RSS (titulky a 100 znakove popisy) z externych zdrojov by tvorilo zvysnych 10%, malo by to vyznam pre zlepsenie pozicii v googli?
Lebo som sa docital ze google ma rad aktualizovany obsah, a to by som mohol docielit pomocou RSS z externych zdrojov, co vy nato? Samozrejme by to boli relevantne zdroje, predsa ide mi o zakaznikov!
patrik35

Poslaťod tybi v Sob, 11. Sep 2010, 16:04

patrik35 Napísal:A ak by som mal svoj unikatny clanok ktory by tvoril 90% z obsahu a RSS (titulky a 100 znakove popisy) z externych zdrojov by tvorilo zvysnych 10%, malo by to vyznam pre zlepsenie pozicii v googli?
Lebo som sa docital ze google ma rad aktualizovany obsah, a to by som mohol docielit pomocou RSS z externych zdrojov, co vy nato? Samozrejme by to boli relevantne zdroje, predsa ide mi o zakaznikov!

Google má rád aktualizovaný, ale :!: originálny :!: obsah. Skôr by som videl nejaký prínos v tom, že odkazuješ na relevantné zdroje, ale nečakaj od toho zázraky.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia