SEO a přesměrování

SEO a přesměrování

Poslaťod tdobrovolny v Uto, 15. Okt 2013, 15:34

Dobrý den,
mám trochu složitější dotaz na přesměrování: Mám stránky pod doménu a.cz o které se mi staral někdo jiný, který je bohužel zdá se vlastníkem této domény i účtu webhostingu, kde ty stránky fyzicky jsou. Pak mám druhou doménu b.cz, která je pomocí dns (u provozovatele webhostingu - forpsi.cz) přesměrována na a.cz a vlastníkem této domény (b.cz) jsem já (mám možnost s ní manipulovat - přesměrování atd.). Veškeré zpětné odkazy (reklamy, články atd.) směřují právě na moji b.cz (všude používám právě tuto moji doménu - i na vizitkách atd., tak mám zájem jí dále používat). S člověkem, který mě stránky dělal jsem se nepohodl a udělal jsem si stránky svoje, nové (stejný obsah, nový face - podle pravidel SEO, abych nepřišel o pozice ve vyhledávačích) a mám je v plánu umístit pod novou doménou c.cz a tu moji doménu b.cz, kterou používám na tu c.cz přesměrovat. Ty původní stránky, ke kterým mě ten člověk už nepustí, bych takto odstřihl. Nevím ale co na to budou říkat vyhledávače? Nepříjdu o vydobyté pozice? Je pro vyhledávače důležitá ona doménu b.cz, která bude stále stejná a nebo bude problém v tom, že už ty stránky fyzicky nebudou pod domenou a.cz, ale pod c.cz a tím o pozice ve vyhledávačích příjdu?

Předem, děkuji za odpověď.
tdobrovolny

No PageRank information available

Re: SEO a přesměrování

Poslaťod nooptions v Štv, 17. Okt 2013, 14:34

a prečo nebude web na b.cz?
nooptions

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia