SEO analyza klucovych slov

SEO analyza klucovych slov

Poslaťod joeko v Uto, 22. Mar 2016, 10:26

Dobrý den

robil som analyzu klucovych slov, po analyze som si vybral klucove slova s objemom vyhladavanie cca 800/mesiac.

Potom som hladal na google ktore stranky sa zobrazuju na tieto klucove slova, hladal som následovne:

allintitle:[bigcommerce vs shopify]

Približný počet výsledkov: 706 (0,21 sekúnd)

Prvé 3 stránky ktoré sa umiestnuju majú pagerank aspon 3 a domain autority 26 alebo viac. Má zmysel optimalizovať webstránku pre tieto kucove slová aj ked je dost mala konkurencia ale webstránky ktoré sa zobrazuju na maju vyssi page ranka a domain autority?

Stranka s ktorou sa chcem umiestniť na 1 pozíciach ma page rank 0 a domain authrity 1.

Má zmysel
joeko

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: SEO analyza klucovych slov

Poslaťod Sito v Uto, 19. Apr 2016, 09:57

Ahoj,

najlepsi (najrychlejsi) sposob, ako zistis ci ma cenu optimalizovat na urcite klucove slovo je pouzit nastroj, ktory ti to sam povie.

Ja mam velmi dobre skusenosti s nastrojom Long Tail Pro, ktory v sebe zahrna metriku KD - Keyword difficulty (od 0 po 100). Ak bude mat klucove slovo KD pod 30, tak mas velku sancu sa tam dostat. Inak 800/mesiac je na slovenske pomery celkom pekne cislo (ak to robis pre slovensko), takze ak KD nebude nad 40, tak by sa ti mohlo oplatit optimalizovat.

Ak sa ti nepodari rozchodit Long Tail Pro, mozem ti poslat analyzu narocnosti klucovych slov, na ktore sa chces zamerat. Inac robim pre jednu reklamnu agenturu SEO, ak by si si chcel pozriet nieco viac o nas, tak tu ...
SEO optimalizacia

Dufam, ze som kusok pomohol ;)
Sito

No PageRank information available

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia