SEO analýza webových stránok - bezplatne!

SEO analýza webových stránok - bezplatne!

Poslaťod Slyvka v Str, 29. Apr 2015, 13:39

Spustili sme bezplatný SEO analyzačný nástroj https://seoceros.com/sk/optimalizacia-vyhladavania, ktorý nájde chyby Vašej webovej stránky. Analyzujte Vašu webovú stránku zadarmo a zistite prečo má Vaša webová stránka tak málo klientov! Ak máte otázku, kontaktujte našich SEO expertov!
Naposledy upravil Slyvka dňa Str, 23. Sep 2015, 09:02, celkovo upravené 2
Slyvka

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Bezplatná SEO analýza Vašej web stránky!

Poslaťod richman v Pia, 15. Máj 2015, 12:27

Vďaka za link...aj ked som v tejto sfere začiatočník zistil som čo som potreboval...už som múdrejší... :D
richman

No PageRank information available

Poslaťod Max4ex v Pon, 18. Máj 2015, 10:24

Vďaka za link
Max4ex

No PageRank information available

Poslaťod Slyvka v Pon, 08. Jún 2015, 09:26

Teší nás, že sme Vám vedeli pomôcť! :-)
Slyvka

Poslaťod Pavol Navratil v Pon, 08. Jún 2015, 09:44

Ani trocha sa nehanbíte? Zrejme by ste sa v tom Maďarsku mali vrátiť naspäť do školských lavíc! Alebo chcete tvrdiť že toto je ten správny tester?
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Slyvka v Pon, 08. Jún 2015, 10:07

Nechápem! Za čo by sme sa mali hanbiť??? Prečo si myslíte, že viete viac, ako my?
Náš analyzačný nástroj je v štádiu vývoja, neustále pracujeme na jeho vylepšení.
A pán Navrátil, ocenila by som, keby ste nie pod mojimi príspevkami reklamovali Vašu činnosť!
Ďakujem za pochopenie!
Slyvka

Poslaťod Pavol Navratil v Pon, 08. Jún 2015, 11:00

Ukázali ste svetu čo ste dokázali, teda tí čo veci rozumejú vedia že sa nemôžu orientovať na google (ako sa od roku 2009 nepoužívajú keywords) lebo sú aj iné prehľadávače, aj katalógy ako seznam, zoznam a v nich sú ešte stále aktuálne kľúčové slová. Je dobré a vhodné byť dohľadateľný aj v bing yahoo ask a podobne. Nuž a váš tester ste nastavili že je to chyba. Chyba to nie je! Mimo iné tých nezmyslov je tam ďaleko viac. Napríklad z vašeho zdroja html: meta description: Optimálna velkosť je do 145 znakov, navyše v description sa nepoužívajú znamienka ako "!" alebo "?", "-", skrátka (pre čitateľov tohoto postu) má to byť holá veta. Opakujem to po niekoľký raz: html5 sa uzatvárajú tágy takto "> a nie ako u vás " />.

Ak teda chcete ukázať že viete, tak si v prvom rade dajte do poriadku svoj vlastný zdroj html.

Ak sa obávate (kvôli mojím príspevkom) že vám vezmem prácu, tak vás uisťujem že to si beriete vy sami... tým čo prezentujete v samotnom testeri. Preto som vám napísal predošlý post. Nuž a písať budem kde sa rozhodnem napísať a nik ma nebude obmedzovať ak je to v rámci slušnosti.
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Slyvka v Uto, 16. Jún 2015, 08:34

Najväčšie vyhľadávače už dávno ignorujú kľúčové slová, preto analyzačný nástroj zadanie kľúčových slov označuje za chybu. Naša spoločnosť napriek tomu používa kľúčové slová, nakoľko tým narastie hustota kľúčových slov, čo je zasa pre google dôležité.
Meta Description môže mať 150-160 charakterov - záleží od vyhľadávača, a kľudne sa môžu použiť aj interpunkčné znamienka, keďže sa jedná o relevantný text, ktorý má upútať klientov, aby klikli na stránku. Prajem Vám príjemný deň!
Slyvka

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia