SEO hodnotenie mojich osobných webových stránok

SEO hodnotenie mojich osobných webových stránok

Poslaťod Juraj V v Pon, 05. Sep 2011, 10:30

Hlavná stránka: Juraj ... má momentálne PR3, podstránky: profil a súkromie PR2, ale sú aj podstránky ako kontakty, kde mám PR0.

Má niekto nejaké nápady ako to vylepšiť? Možnosti anglických, českých a slovenských katalógov som už asi vyčerpal a záložkové systémy na zdielanie obsahu tiež. Twitter a facebook je mi k ničomu, lebo osobné weby by si do profilu nikto nedal a ja o to v podstate ani nejako veľmi nestojím.
Naposledy upravil Juraj V dňa Pon, 26. Sep 2011, 15:29, celkovo upravené 6
Juraj V

No PageRank information available

Re: Hodnotenie webu Juraj Vyšváder

Poslaťod peter.kucerka v Pia, 09. Sep 2011, 10:09

Prva rada - pis pre ludi a nie pre pocitace
Martinus.sk - Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.
peter.kucerka

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod txr v Sob, 10. Sep 2011, 10:58

Druha rada: zabudni na PR

Tretia rada: zamyslenie nad vyznamom tej webstranky? Nic v zlom, ale mal som pocit, ze ide o nahodny vyber zo slovnika cudzich slov, pospajanych do viet s gramatickymi chybami, to cele od cloveka, ktory pise, ze sa zaobera pisanim clankov.

Stvrta rada: zamyslenie sa nad PR, SEO a inymi skratkami a ich vyznamom pre tento web. Pises predsa: "S nízkou návštevnosťou sa počíta". Na tvoje meno je web v google prvy, misia uz bola splnena...
txr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Creator13 v Sob, 10. Sep 2011, 13:45

Najskor by to chcelo odpoved na otazku > "Co vlastne chce autor tymto webom dosiahnut"
Creator13

Re: Hodnotenie webu

Poslaťod Juraj V v Pon, 26. Sep 2011, 03:00

1. Ak si myslíte, že píšem pre počítače, resp. že som napísal iba rečnícku otázku, tak načo odpovedať na rečnícke otázky? :D Síce bystrý postreh, ale reakcia bola zbytočná. Jasné, že misia bola splnená a to aj tu. Pravda, ale po čase zaniká mnoho spätných odkazov, lebo mnohý admini katalógov svoje katalógy zrušia.
Mimochodom... Titulok som editoval, lebo mi táto téma dosť konkurovala vo vyhľadávaní :D.

txr
3. Nikto okrem teba netvrdí, že sa zaoberám písaním článkov. Až budeš niekedy písať s diaktritikou, tak začne byť na mieste ma upozorňovať na pravopisné chyby, lebo momentálne ich robíš skoro v každom slove. Len nezačni s tým, že by si mohol písať s diakritikou... bonbónik zato odo mňa nedostaneš, ani po prstoch za chyby. Nie som tvoj foter. Tvoj pravopis ma nezaujíma a nepýtal som sa tvoj názor ohľadne môjho.

Vďaka za ohodnotenie, ale nabudúce by nebolo od veci, neodbočovať od témy: "SEO". Malo to byť SEO hodnotenie. Na iné som nebol zvedavý.
Juraj V

Re: SEO hodnotenie mojich osobných webových stránok Juraj ...

Poslaťod txr v Pon, 26. Sep 2011, 13:09

Velmi som sa tesil na reakciu. Nesklamala...
txr

Re: SEO hodnotenie mojich osobných webových stránok

Poslaťod Creator13 v Uto, 27. Sep 2011, 01:16

http://www.juraj-vysvader.6f.sk/terminy - pre mna osobne najzaujimavejsia cast webu ;) ... celkovo zaujimave citanie ;)
Creator13

Poslaťod Juraj V v Uto, 27. Sep 2011, 23:33

Bol by som rád, ak by to už ostalo bez ďalších komentárov. Pozri, proste mám nato dôvody. Nie je to niečo načo by som bol hrdým a určite som sa jedného rána nezobudil a iba tak som si nepovedal: "Dnes je dobrý deň nato, aby som si to rozdal s celým svetom". Iba reagujem na svoje prostredie. Nič viac za tým netreba hľadať. Je to iba reakcia na podnety od ľudí zo sociálneho prostredia v, ktorom žijem. Oproti tomu načo reagujem je to iba slabým odvarom.
Hm... choď sa nasťahovať na nejakú dedinku 150.metrov od niečoho podobného ako je Luník IX medzi Slovákov, ktorý vyrastali s tými z Luníku a preberali od nich ideály o tom, že ako má vyzerať správny muž, kto je a nie je "chlap" a ako rozpoznať blbečka. Po prípade aj skinheadi pôvodom z tej dediny. Po zopár rokoch mi odpíš, či ich nemáš chuť pozabíjať a či si si nenechal otestovať IQ, aby si to mal do zálohy na papieri, keď budú tvojim priateľkám rozprávať ľudia s IQ 80-99, ktorých ani skoro vôbec nepoznáš o tom aký ty si blbeček, alebo napríklad, že si "posratý" ako sa tu vraví, resp. že nie si "chlap", lebo sa nechodíš po večeroch ožierať medzi nich. Ožranom nenapadne, že nepiješ a vieš si vybrať lepšiu spoločnosť, ale že sa ich bojíš a budú to trúbiť, kade budú chodiť. Ožranom a feťákom určite nenapadne, že nepijanstvo a nefeťáctvo nie je tvoja slabina. Naposledy som o sebe počul: "Ale tuším, že on je asi naozaj blbeček", lebo som išiel po ulici v smokingu a kravate z pracocvného pohovoru a niekomu sa nepáčilo, že nie som oblečený ako oni.
Potom budem veľmi zvedavý na ten tvoj web.
Juraj V

Poslaťod FSP v Str, 28. Sep 2011, 13:10

Juraj V Napísal:Hlavná stránka: Juraj ... má momentálne PR3, podstránky: profil a súkromie PR2, ale sú aj podstránky ako kontakty, kde mám PR0.

Má niekto nejaké nápady ako to vylepšiť? Možnosti anglických, českých a slovenských katalógov som už asi vyčerpal a záložkové systémy na zdielanie obsahu tiež. Twitter a facebook je mi k ničomu, lebo osobné weby by si do profilu nikto nedal a ja o to v podstate ani nejako veľmi nestojím.

Skús si všade napísať dlhší popis

Kód: Vybrať všetko
<meta name="description" content="Osobná webová lokalita: Juraj Vyšváder" />

Ideálne je keď je tam aspoň 10-12 výstižných slov, charakteristických pre danú stránku

Názvy podstránok skús nejako ujednotniť.

Niekde máš len čisto názov stránky, inde za názvom máš aj meno atď.

Napr stránka Kontakty má názov len Kontakty. To je príliš všeobecné. Ale s názvom Kontakty - Juraj Vyšváder to má väčší zmysel a vyzerá to lepšie.
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod Creator13 v Str, 28. Sep 2011, 15:01

Nekritizujem, mne sa to zdá naozaj zaujimavá zmes myšlienok o osobe menom Juraj Vyšváder. Pre mna určite záujimavá prezentácia, ktorú som zatiaľ ešte nikde v podobnom rozsahu nevidel. Napr. stránka Profil - Juraj Vyšváder komplexne zahŕňa všetky údaje o tvoje osobe.
Creator13

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia