SEO is easy, Google still lives :)

SEO is easy, Google still lives :)

Poslaťod fidelis v Pia, 24. Apr 2009, 08:58

"SEO is easy, Google still lives" alebo pre neanglictinarov: "SEO je lahke, Google stale zije"
Urcite si pamatate na divadelnu hru, ktora predchadzala serialu MafStory "English is easy, Csaba is dead" teda "Anglictina je lahka, Csaba je mrtvy" velmi by ma potesilo, keby som si raz mohol pozriet nejaku divadelnu hru, film ci serial z prostredia internetoveho marketingu co vy na to? ze by to bolo cool?
Všetko o mne: http://www.kohn.sk/
fidelis

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (6/10)

Re: SEO is easy, Google still lives :)

Poslaťod okuin v Pia, 24. Apr 2009, 09:09

no podla mna ani nie :D
okuin

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Re: SEO is easy, Google still lives :)

Poslaťod shaggy v Pia, 24. Apr 2009, 19:30

Ach jo, nájdi si nejakú záľubu (alebo ženu), to tu už budeme zakladať témy o každej blbosti, čo nás napadne? :roll:

dodatok: sme síce v "oddychovej off-topic zóne", ale to neznamená, že sa tu budú zakladať témy o každej hovadine, čo sa vám prisní. Preto by som poprosil aj tu zakladať témy, ktoré nie sú výplodom čistej fantazmagórie. Alebo si myslíte, že by sa niekedy natočil film o tom, ako niekto sedí 8 hodín za počítačom? Pretože všetko ostatné by už s tou témou nemalo veľa spoločného.

e ešte jeden edit: aby to nevyznelo tak, že mám niečo proti fidelis-ovi, proste som určil kvalitatívnu úroveň a ak téma klesne pod tú úroveň, tak ju proste zamknem. Je to hlavne preto, aby tu nevznikali témy, ako založil jeden nemenovaný člen na inom fóre. Volala sa "Prdol som, mohol som?" a tiež mala nulovú hodnotu.
Obrázok užívateľa
shaggy

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia