SEO pre e-shop

SEO pre e-shop

Poslaťod richman v Pia, 15. Máj 2015, 12:22

Ahojte. Verím, že je tu veľa skúsených ľudí v oblasti SEO. Potrebujem radu. Dočítal som sa, že zakladné SEO nie je nič ťažké a že by to dokázal urobiť aj laik. Zvládol by to aj taký laik ako ja? :) Nejaké základy mám no neviem či to postačuje nato aby som si to vedel sám urobiť. Mám menší e-shop a chcel by som ho trochu dostať do povedomia ľudí. Nechcem míňať veľké peniaze, ktoré si agentúry pýtajú no chcem aby to bolo urobené dobre. Ak máte s agentúrami skusenosti budem rád za každé dobré odporučenie. Vďaka.
richman

No PageRank information available

Re: SEO pre e-shop

Poslaťod salma v Sob, 16. Máj 2015, 16:57

SEO pre e-shop, ktoré vykoná jeho majiteľ vo vlastnej réžii môže byť efektívne v prípade, ak je vo vyhľadávači nízky počet konkurenčných e-shopov. Napr. pri e-shope so šperkami by základné SEO pravepodobne "nepostačovalo" pre dosiahnutie úspechu.
salma

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: SEO pre e-shop

Poslaťod alfredsilny v Uto, 26. Máj 2015, 14:33

Neni to nič ťažké no keby si si to robil sám tak pochybujem o tom, že by si svoj eshop posunul do takého štádia, aby si to dostal do povedomia ľudí a strašne na tom profitoval. Ja som kontaktoval http://www.marketinger.sk/ .. zaplatil som si zato a vysledky su radikálne. :P :lol:
alfredsilny

No PageRank information available

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia