Seo pre eshop s náradím

Seo pre eshop s náradím

Poslaťod joeko v Pon, 22. Feb 2016, 11:53

Dobrý deň potreboval by som poradiť mám eshop s náradím, chceli by som zvýšiť traffic a konverzie. Vymyslel som stratégiu pravidelné pridavanie obsahu-recenzie náradia, články o produktoch . . . . Chcel by som sa zamerať na menej konkurenčné slová avšak v tomto obore budu vždy na 1 pozíciach webstránky heureka, pricemania, najnakup . . . Má zmysel bojovať s nimi môžem ich prebhnúť v google aj ked maju vyssie PA a DA? Ako by ste postupovali na mojom mieste? Ďakujem.
joeko

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Seo pre eshop s náradím

Poslaťod marvas v Uto, 23. Feb 2016, 13:51

Rozhodne má zmysel bojovať a na longtailové kľúčové slová môžete heureku v pohode poraziť.

Základom je publikovať skutočne kvalitný obsah. Riadte sa pravidlom pokiaľ je niečo podobné na webe tak to radšej nepíšte. Píšte len to k čomu viete vyprodukovať najlepší obsah na internete v slovenčine. Takýto obsah získa ľahko pozornosť a spätné odkazy. Navyše bude obsahovať obrovskú kopu rôznych long tailových výrazov.

Skôste si prečítať môj článok o tom ako získať maximum z kľúčových slov. Mohol by vám pomôcť nájsť tie vhodné kľúčové slová.
Píšem strašne dlhé články o online marketingu.
marvas

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia