Skákanie vo vyhľadávaní Google, pomáha iba reindexácia

Skákanie vo vyhľadávaní Google, pomáha iba reindexácia

Poslaťod Tonis1 v Pia, 18. Jan 2019, 10:29

Ahojte,

chcem sa spýtať či sa momentálne, alebo v nedávnom čase u niekoho vyskytlo neustále vypadávanie z výsledkov vyhľadávania.

Presnejšie: pre konkrétne kľúčové slovo je stránka raz prvá, raz v nedohľadne na X-tej ďalekej podstránke.

Nie je to ovplyvnené prihlásením do google účtu ani cache pamäťou. Stránka sa opätovne vráti na pozíciu len po reindexovaní cez search console. Search console ale neukazuje žiadne problémy, ani iné nástroje nič kritické. Stránke nevypadáva z indexu, je tam stále, vypadáva iba z pozície. Robí to už niekoľko mesiacov. Stránka je stará vyše roka.

Našiel som na FB že viac ľudí rieši podobný problém, ale riešenie žiadne

https://www.facebook.com/groups/marketeri/permalink/2084305254946179/?hc_location=ufi

Ak by mal niekto nápad čo robiť, alebo kde by mohol byť problém, som za každú radu.
Tonis1

No PageRank information available

Re: Skákanie vo vyhľadávaní Google, pomáha iba reindexácia

Poslaťod parfumylacno v Uto, 05. Feb 2019, 11:27

Zdravím, tiež mi skáču pozície plus ako bonus ešte tam vzniká aj nepochopiteľný chaos v meta tagoch.

Hľadám riešenie na Joomla fóre, viac info o mojom probléme nájdete tam https://www.joomlaportal.cz/forum/74-os ... w-articles

No riešenie ešte nemám.

Zatiaľ mám pocit, že ide o záležitosť Googlu a o nejaké testy s algoritmami a hľadaním čo najrelevantnejších výsledkov (aj keď zatiaľ mu to moc nejde)
Pracujem na svojom e-shope a online parfumérii s FM Group parfémami - parfumylacno - eshop prevádzkujem na joomle + virtuemarte
parfumylacno

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia