Skusenosti s etarget

Skusenosti s etarget

Poslaťod KilJeaden v Pia, 22. Mar 2013, 22:28

Zdravím zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s etarget reklamami z pohladu webu ktory ma tuto reklamu umiestnenu na svojich strankach, hlavne ma zaujimaju ake su odhadovane zarobky denne/mesacne a pod. a pri akej navstevnosti/ zobrazeni stranok denne/mesacne

Ci su nejake problemi s vyplacanim, a ako casto sa vyplaca, ake je minimalna suma na vyplatenie a pod.

Dakujem za kazde info a zakazdu skusenost.
Zábavná pyrotechnika: http://www.ppyro.eu/ , E-shop so zábavnou pyrotechnikou: http://e-shop.ppyro.eu/
KilJeaden

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: Skusenosti s etarget

Poslaťod vlčok v Uto, 08. Okt 2013, 17:14

Len na test som umiestnil reklamu na web s pr 1 a návšťevnosťou 120 za deň zárobky boli veľmi malé taktiež ma prekvapilo ohromné množstvo lowerov ktorý si dajú najmenšiu možnú cenu kliku viem že cez etarget ide napriklad novyčas plus alebo sme ale český sklik my višiel oveľa lepšie ako zárobkom tak zamierením reklamy ktoré nebolo scestné.Okrem toho som si všimol že vela etarget reklám neni validných.
vlčok

No PageRank information available

Poslaťod FSP v Str, 09. Okt 2013, 09:03

eTarget sa možno oplatí dávať na weby s vysokou návštevnosťou (rádove tisíce denne), v porovnaní s AdSense sú zárobky minimálne. Ja som ho istý čas používal, zarobil som pár centov.
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod Twe3k v Str, 09. Okt 2013, 11:59

Mám podobné skusenosti veľmi malé ceny za klik
Twe3k

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod Zoznam.net v Str, 09. Okt 2013, 13:30

Ja mám 0,01 až 0,02 za klik takže oproti adsense dosť slabé.
Výhoda je ešte vo viacerých variantách reklám (implementovanie do obrázka, videa, a tiež majú obľúbený formát reklamy s obrázkom, ktorý je obalený textom)
Výplatné minimum je 30€ výplata prebieha automaticky, bez problémov.
No a treba ešte podporu požiadať o nastavenie reklám pre web t.j zaslať kľúčové slová aby sa zobrazovali korektné reklamy.
Zoznam.net

No PageRank information available

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia