Správanie sa na fóre

Správanie sa na fóre

Poslaťod Dmagician v Sob, 25. Apr 2009, 11:07

4. ak vam tu na fore prekazam nemusim tu prispievat

Fidelis mne osobne by to vôbec neprekážalo, správaš sa ako taký nadšený truľko ktorý píše o všetkom možnom a zároveň oničom takže som postupne začal tvoje príspevky ignorovať. Takže si odpusti to emocionálne vydieranie, nefunguje to. A tým nechcem povedať aby si odišiel, ale aby si čím skôr dospel a trošičku ubral na plyne.
Dmagician

Re: www.bcs.sk

Poslaťod fidelis v Sob, 25. Apr 2009, 19:53

1. K statnym webom sa radsej nevyjadrujem ako to je kapitola sama o sebe to je hroza to sa ani inak neda povedat. :(
2. To Dmagician: ano mas pravdu su aj zaujimavejsie cinnosti ako sediet za PC a prispievat na fora napriklad ist sa prejst na Slavin teraz je take krasne pocasie :)
snad raz vytriezvem a dospejem :) a budem takym pragmatikom a ziskuchtivym otrokom mamony ako mnohi IT-ckari :)
Všetko o mne: http://www.kohn.sk/
fidelis

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (6/10)

Poslaťod peter.nr v Sob, 25. Apr 2009, 23:16

Dmagician Napísal:Fidelis mne osobne by to vôbec neprekážalo, správaš sa ako taký nadšený truľko ...

Váž slová - trochu menej arogancie a agresivity by nezaškodilo. Ďakujem. ;)
peter.nr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod Dmagician v Ned, 26. Apr 2009, 13:53

Prepáč Peter.nr ak sa to dotýka tvojho jemnocitu, ale viem veľmi dobre čo, kedy a ako mám povedať aby si človek ktorému to hovorím plne uvedomil čo mu chcem povedať a pritom bol schopný to stráviť, prežiť a akceptovať. Ak by som ho chcel ponížiť a pokaziť mu náladu, napíšem to úplne inak.
Dmagician

Poslaťod peter.nr v Pon, 27. Apr 2009, 08:10

Opakujem - váž slová. A to neplatí iba o tomto fóre. V krčme hovoríš isto aj horšie a možno si dáte aj po papuli, ale tu nie sme v krčme. A hlavne, musíš vedieť, komu čo môžeš povedať. Nejakému arogantnému nadutému egoistovi kľudne píš, aký je truľko a ... V prípade Fidelisa tieto tvoje slová pôsobili dosť divne. Neviem, koľko máš rokov, ale evidentne si sa ešte nenaučil, kedy a komu je čo vhodné povedať. Ja mám 36 a viem už o svete čosi. Takže tak. ;)

Inak, myslím, že sme už riadne OT, takže radšej venuj energiu kritizovaniu môjho projektu z pohľadu SEO. Budem sa tešiť ... 8-)
peter.nr

Poslaťod Dmagician v Pon, 27. Apr 2009, 08:42

peter.nr, ked som napisal ze viem co robim, tak som tym mysel ze viem co robim. ano som dospely mam 33 rokov, a na webe som od 1994, (skusenosti s moderovanim a adminovanim od roku 1999).

Sformuloval som presne to co bolo treba (nenapisal som mu ze "je" taky a taky ale ze sa "sprava" tak a tak). Arogantnemu nadutemu egoistovi by som nalozil uplne inak. Fidelis nie je ani trulko ani arogantny egoista, vyzera to byt mila povaha ale trosku premotivovany, zjavne to s nim Shaggy nezvladal a nevedel mu narovinu sformulovat co mu na nom vadi len ho tu obletuje a durdi sa, potom tuna v tomto threade Fidelis zacne emocionalne vydierat (bod 4.) po tom ako sa ho Tybi nieco pyta, lebo uz ma pocit ze uz aj Tybi je nanho zly, takze som reagoval na bod4 a povedal ze nech sa ukludni.

Jednam narovinu. Neposielam ho prec, (preto mu aj pisem ze nech si odpusti to emocionalne vydieranie) chcem mu pomoct zaradit sa do komunity. Ak to vidis inak, mas na to pravo. Bol to najrychlejsi sposob ako ho dat do laty.

komentar k bcs ti napisem sukromne, (z dvoch dovodov, zajedno nebude sa tykat seo, zadruhe vysvetlim tam.. )

roman
Dmagician

Poslaťod peter.nr v Pon, 27. Apr 2009, 09:01

OK, napíšem ti to úplne polopate.

Fidelis napísal:
4. ak vam tu na fore prekazam nemusim tu prispievat

Ty si reagoval takto:
Fidelis mne osobne by to vôbec neprekážalo, správaš sa ako taký nadšený truľko ktorý píše o všetkom možnom a zároveň oničom takže som postupne začal tvoje príspevky ignorovať. Takže si odpusti to emocionálne vydieranie, nefunguje to. A tým nechcem povedať aby si odišiel, ale aby si čím skôr dospel a trošičku ubral na plyne.

Ja by som reagoval takto:
Vôbec nám tu neprekážaš. Zle si si to vysvetlil. Takže pohoda, kámo. ;)

Vidíš ten tozdiel? Dúfam, že áno.
Inak, čo sa týka moderovania technických diskusných fór, mám na to svoj názor. Ja byť moderátorom, prečistím to tu. Všetko, čo sa netýka veci, by šlo nemilosrdne preč. A diskutujúci by za to raz moderátorovi poďakovali.

Konkrétne tento thread?

Začal by som od seba z Uto, 21. Apr 2009, 12:42 - koniec by som vymazal.
Pokračoval by som shaggym z Uto, 21. Apr 2009, 17:16 - nechal by som iba koniec príspevku, ten je k téme.
Potom ja z Str, 22. Apr 2009, 00:52 - nechal by som iba koniec.

A ďalej by som skoro všetko mazal okrem:
fidelis z Pia, 24. Apr 2009, 08:29,
tybi z Pia, 24. Apr 2009, 08:42 (tam by som vyhodil zbytočnú citáciu, keďže reaguje na predchádzajúci príspevok),
peter.nr z Pia, 24. Apr 2009, 09:14,
peter.nr z Pia, 24. Apr 2009, 09:22,
fidelis z Pia, 24. Apr 2009, 22:45,
tybi z Sob, 25. Apr 2009, 08:41

Niekomu sa to môže zdať "drsné", ale jedine takto sa dá zachovať vysoká informačná hodnota fóra. Ale žiada si to aktívny prístup moderátorov, ktorí majú prirodzene asi aj inú robotu ako sa venovať stále iba tomuto webu.
peter.nr

Poslaťod Dmagician v Pon, 27. Apr 2009, 09:09

A co by toto akoze vyriesilo? Ty nevidis ze tu uz niekomu vadi? Lebo ja hej. Ale nie ze by vadil on sam, ale spravanie. Nemozes dietatu povedat ze secko je okej, ak ono beha okolo a carbe na steny. Mas dve moznosti bud ho usmernis a presmerujes jeho energiu, alebo chodis a nakricis nanho vzdy ked nieco zle urobi, tak ako to robi shaggy ;-)

s ostatnym suhlasim. treba upratovat a usmernovat. kvalita je dolezita. aj ked vidim na webe aj projekty ktore z kvantity postupne vykrystalizovali kvalitu, dokonca je na to sformulovany aj zakon "premeny kvantity na kvalitu", ale ako tradicionalista mam rad ked smerovanie a ubsah urcuju vzdelane a skusene elity. (redakcna praca, atd)
Dmagician

Poslaťod peter.nr v Pon, 27. Apr 2009, 09:17

Pozri, my tu žvástame už pekne dlho. Bol by som rád, keby to moderátori zmazali, pretože táto diskusia nie je k veci. Nejde tu o naše ego, ale o informačnú hodnotu pre návštevníkov. A tá je, bohužiaľ z našej diskusie nulová. A bolo by dobré mazať všetky takéto príspevky "oničom". Moje, tvoje, iných ...
peter.nr

Poslaťod Dmagician v Pon, 27. Apr 2009, 09:44

Skor nech to presunu do offtopic. Za tym co som povedal si stojim.
Dmagician

Poslaťod fidelis v Pon, 27. Apr 2009, 22:58

ach kamovia mam vas tu vsetkych rad, ale to co fakt na tomto fore neznasam je to, ze niekto sa opyta na svoj web a druhy namiesto toho, aby sa vyjadroval k dotazu a drzal sa temy zacne riesit niekoho vyspelost ci nevyspelost.
ja mam 23 rokov a mozno som nevyspely ale nikto predsa uceny z neba nespadol a to, ze je niekto mladsi neznamena, ze je menej skuseny kazdy mame svoje skusenosti a prax tak vas prosim neriesme tu jeden druheho ale vyjadrujme sa k veci fundovane strucne vecne a najma drzme sa temy ja len tolko sorry za ten OT
Všetko o mne: http://www.kohn.sk/
fidelis

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (6/10)

Poslaťod peter.nr v Uto, 28. Apr 2009, 07:30

Nič si z toho nerob, takých vychytralcov sa nájde na každom fóre habadej. Je na moderátoroch, aby to mazali. ;)
peter.nr

Poslaťod tybi v Uto, 28. Apr 2009, 16:30

peter.nr Napísal:Je na moderátoroch, aby to mazali. ;)

Moderátori boli požiadaní, aby mazali len v krajných prípadoch. Myslím, že na tomto fóre to s kvalitou príspevkou nie je nijak zlé a že keď sa z času na čas objaví nejaký "expert", tak je kolektívom poučený o jeho chybách. Buď si to zoberie k srdcu alebo fórum opustí.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia