Stranka nieje zobrazena vo vysledkoch vyhladavania

Stranka nieje zobrazena vo vysledkoch vyhladavania

Poslaťod novacik v Str, 24. Apr 2013, 07:56

Čaute
Potreboval by som poradiť čo je zle na mojej stránke http://www.strechydc.sk/ , že ju google nezaradi do výsledkov vyhľadávania na kľučové slová strechy, sadrokarton
Ďakujem veľmi pekne za cenné rady
novacik

No PageRank information available

Re: Stranka nieje zobrazena vo vysledkoch vyhladavania

Poslaťod DaTu v Str, 24. Apr 2013, 12:00

Pretoze klucove slova ako "strechy" a "sadrokarton" su silne konkurencne slova a tvoj web pri nich nie je schopny konkurovat inym webom, ktore su tematicky zamerane na tieto slova.
Ak vsak das vyhladat zlozene klucove slova ako napr. "strechy trnava", tak tvoj web sa najde.
DaTu

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod novacik v Str, 24. Apr 2013, 12:13

a moj web nieje tematicky zamerany na tieto slova? Minimalne na "strechy" podla mna je.
Nemyslim si ze strechy a sadrokarton su az take silne slova. Ked som si pozrel stranky vo vyhladavani na slovo "strechy" (prvu stranku) tak si myslim ze niektore niesu o moc lepsie ako moja. Tak neviem preco moja stranka vobec nieje vo vysledkoch vyhladavania napr na "strechy". Najprv som myslel ze je stranka v sandboxe alebo ma ban, ale checkol som indexovanie googlom a je to v pohode (mozno som to pozrel zle)
novacik

Poslaťod DaTu v Str, 24. Apr 2013, 13:53

novacik Napísal:a moj web nieje tematicky zamerany na tieto slova? Minimalne na "strechy" podla mna je.

:-) Netvrdim, ze nie je.
novacik Napísal:Nemyslim si ze strechy a sadrokarton su az take silne slova. Ked som si pozrel stranky vo vyhladavani na slovo "strechy" (prvu stranku) tak si myslim ze niektore niesu o moc lepsie ako moja.

Vyzera to tak, ze Google je opacneho nazoru.

V prvom rade ti odporucam aspon si upravit meta title, pridat viac textu, trochu popracovat na odkazovom profile. Myslim, ze na tomto fore najdes aj konkretnejsie navody, ako svoj web zlepsit.
DaTu

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod kubrob v Str, 24. Apr 2013, 20:45

Málo obsahu je na webe a slabý je aj odkazový profil. Tie články sú dobrý nápad, len by som ich trochu prepísal, lebo stačilo nahodiť prvú vetu do google a hneď som našiel z akej stránky sú stiahnuté. Ak budeš uverejňovať články, veľa ti to pomôže, len nie tak, ako je teraz. Duplicitou moc vecí nespravíš. Určite by som sa zameral na unikátny obsah a budovanie odkazov. Tie lepšie pozície potom prídu.:) Inak kľúčové slová sú dosť konkurenčné ako písal DaTu a tiež moc všeobecne. Vyhľadal by som konkrétnejšie a na tie optimalizoval nejaké podstránky, najlepšie tie články. Tým pádom aj z toho získaš návštevnosť a posunie to stránku aj na konkurenčnejšie slová. V každom prípade treba mať trpezlivosť a tvoriť unikátny obsah.
kubrob

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod novacik v Štv, 25. Apr 2013, 09:39

odkazovy profil cez co pozerate? cez majesticseo?
novacik

Poslaťod madpork v Sob, 04. Máj 2013, 16:29

prva pozicia ma 6k backlinkov, ty 200

nepoznam dany biznis, ale omnoho jednoduchsie targetovany traffic ziskas cez sirsie keywors, ako...

strechy trnava
strechy ..... (mesta v ktorych posobis)

tie keywords sa imho targetovat daju tak ci tak, ale je to uz potom skor otazka investovania cashu, lebo sam to nespravis....
madpork

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia