Stránka sa vyparila takmer úplne z indexu

Stránka sa vyparila takmer úplne z indexu

Poslaťod falky v Pon, 26. Nov 2012, 20:13

Zdravím širokú, odbornú SEO verejnosť, ale aj profesionálov. Stala sa nemilá vec. Web http://www.timedesign.sk - bol optimalizovaný na kľúčové slová "nástenné hodiny","hodiny na stenu. Po 3 mesiacoch sa pýšil web tretím miestom v googl na prv spomenuté kľúčové slovo. Avšak myslím že po panda update, padol na piatu, šiestu, siedmu...a pre istotu som ho dnes nedohľadal ani na 20ciatej. Vie mi niekto poradiť čo by sa mohlo diať? Stránka nebola zatiahnutá to žiadneho čierneho klobúku, ani nič, len klasická registrácia do katalógov, a veľmi veľa drahých PR článkov na pár pr webov a na pár silných webov od dobrodruhov ktorý jedinečné pr články z uverejnili zadarmo + niekoľko odkazov platených. Neviem čo sa stalo a neviem čo si počať, vidíte niekto nejakú chybu? Viem stránka nie je ešte úplne zoptimalizovaná. Ale žeby dropla z prvej strany na stranu neurčitú to sa mi nevidí nejak :( Ďakujem za každú radu a konštruktívny názor ktorý môže pomôcť. Ďakujem pekne ešte raz
falky

No PageRank information available

Re: Stránka sa vyparila takmer úplne z indexu

Poslaťod tybi v Uto, 27. Nov 2012, 09:47

falky Napísal:a veľmi veľa drahých PR článkov na pár pr webov a na pár silných webov od dobrodruhov ktorý jedinečné pr články z uverejnili zadarmo + niekoľko odkazov platených.

Problém bude asi v tejto vete... Všeobecné pravidlo pri penalizácii je - Odstráň problém (nakúpené odkazy) a požiadaj o reinclusion request. A začni odkazy získavať inak, čisto.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia