Subdoména alebo podstránka?

Subdoména alebo podstránka?

Poslaťod ŽijemŠportom.sk v Štv, 27. Mar 2014, 10:12

Ahojte chcem sa spýtať, ktoré je lepšie riešenie ?

Používame doménu http://www.ekonoom.sk, pričom sme rozšírili činnosť o tvorbu stránok. Je to teda úplne iná činnosť.

Najprv sme umiestnili stránku ako subdoménu na http://www.web.ekonoom.sk, avšak táto subdoména do teraz nebola zaindexovaná v Google, a teda nedá sa ani nájsť.

Tak uvažujeme umiestniť stránku na http://www.ekonoom.sk/tvorbastranok

Chcem sa spýtať, aké je lepšie riešenie aj z hľadiska SEO, keďže nechceme registrovať ďalšiu doménu.

Ďakujem
ŽijemŠportom.sk

No PageRank information available

Re: Subdoména alebo podstránka?

Poslaťod nooptions v Štv, 27. Mar 2014, 13:10

Na stránkach uvádzate, že poskytujete aj SEO, takže sa treba postaviť pred zrkadlo a opýtať sa.

Otázka bokom: Aká je to služba "Vytvorenie odkazov na Vaše sociálne siete" ?
nooptions

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod drevokocur v Štv, 27. Mar 2014, 15:25

V zasade plati, ze ak sa jedna tematicky o uplne iny obsah, resp. obsah ktory by mohol potencialne skodit main domene, napr. rozny blogy a fora, tak sa dava subdomena. Nie je to ale nikde dane pravidlo, ze takto je to spravne a takto je to nespravne. Mozes byt uspesny s jednym aj druhym riesenim. V pripade ze main domena ponuka uctovnictvo, tak by som to riesil subdomenou, resp. skutocne novym webom - to je take nakladne dat 20 euro za webhosting s domenou? Sorry ale ako budes vyzerat v ociach klientov, ktorym budes ponukat web, ked sam ho budes mat takto hostovany, ze to bude posobit, ze skutocne tvorba webov je len nejaka tvoja vedlajsia cinnost...
Wow! So much SEO. To the Moon. | Kvalitné SEO? Kontaktujte ma: drevokocur(at)gmail.com.
Obrázok užívateľa
drevokocur

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod ŽijemŠportom.sk v Štv, 27. Mar 2014, 18:23

Ďakujem za odpoveď. Dať to na samostatnú doménu je asi najlepšie riešenie, avšak chcel by som vedieť prečo nie je subdoména zaindexovaná Googlom.
ŽijemŠportom.sk

Poslaťod repeter v Štv, 27. Mar 2014, 20:23

riesite SEO a optimizaciu

A NEVIETE JEDNU ZAKLADNU VEC..

odkial ma podla vas google o tejto subdomene vediet ? nemate to indexovane pretoze na subdomenu nemate na hlavnej stranke nikde link..

hlavne ze viete co ponukate a ako veci funguju.. najskor si skuste prestudovat co a ako si pridate do ponuky sluzieb. taketo firmy by mali poslat kade lahsie. profesionalny servis. robite hanbu iba. lutujem vasih klientov
repeter

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia