Tvorba webu - lacno

Tvorba webu - lacno

Poslaťod Bbulet v Štv, 09. Júl 2009, 19:42

Zdravím, som študent a rád by som si niečo cez leto privyrobil, spravím vám design webu a nakodujem ho + vám môžem naprogramovať administračný systém. Ak máte záujem kontaktujte ma, extra nízke ceny! Referencie pošlem mailom alebo po ICQ

Ovládam: (X)HTML, CSS, PHP, MYSQL, JS, AJAX

Kontakt:
email: slahe(zavinac)azet.sk
Bbulet

No PageRank information available

Re: Tvorba webu - lacno

Poslaťod Dmagician v Štv, 09. Júl 2009, 22:22

na mňa "referencie pošlem na vyžiadanie.. a kontaktujte ma" pôsobia odradzujúco

treba spraviť stránku s referenciami kde si človek pohodlne pozrie čo viete bez toho aby sa s vami musel vybavovať a "drankať" informácie. pochybujem že normálny človek sa bude unúvať vybavovať sa s nejakým študentom na ICQ a preklepávať si ho, či je preňho dosť dobrý.
Dmagician

Poslaťod lukas v Pia, 10. Júl 2009, 10:14

Najhorsie podla mna je to, ze taky ludia beru webdeveloperom pracu pretoze robia webstranky naozaj za par korun a potom bezny Slovak si mysli, ze web stoji 500 korun a ze hosting moze mat zadarmo na super domene *.wz.cz :-D
lukas

No PageRank information available

Poslaťod Dmagician v Pia, 10. Júl 2009, 10:26

lukas to neriesim, nech si robí každý čo chce. ak je v niečom študák dobrý a má prístupnú hodinovú sadzbu tak niečo naňho outsourcuješ a ušetrený čas môžeš venovať niečomu čo má pre teba väčšiu hodnotu/prioritu. V určitom období života som si uvedomil, že vlastne veľa z tých vecí čo robím nenávidím, a práve vtedy prichádza narad vyžitie možností trhu.. sú ľudia čo urobia časť tvojej práce za zlomok tvojej ceny, niečo sa zároveň od teba naučia, takže to môže byť obojstranne prínosné.

takže ešte raz opakujem, ak niekto chce robotu a myslí si že fakt dobre ovlada vymenovane technologie, tak chcem vidieť príklady že to naozaj vie (niekedy uplne postaci ak clovek bloguje a pise o tychto veciach, je to presvedcivejsie ako pozerat na nejaku slabo nadesignovanu stranku ktoru "akoze" naprogramoval... nikdo ten jeho zdrojak na webe nevidi takze sa tazko overuje uroven znalosti) a nech na tú stránku hneď aj napíše svoju cenu/hodinovú sadzbu, vyhne sa tým potrebe riešenia problému "kolko si vypytat.." a ten kto ho oslovi sa skor bude zaoberat uz samotnou konkretnou robotou.

roman
Dmagician

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia