Umiestnenie v Googli-zufalstvo

Umiestnenie v Googli-zufalstvo

Poslaťod luboss3001 v Uto, 05. Apr 2011, 11:14

prispevok zruseny
Naposledy upravil luboss3001 dňa Pia, 22. Apr 2011, 08:21, celkovo upravené 1
luboss3001

No PageRank information available

Re: Umiestnenie v Googli-zufalstvo

Poslaťod fidelis v Uto, 05. Apr 2011, 11:31

Precitaj si SEO navod (http://www.seochat.sk) od Tybiho cely!!!
Všetko o mne: http://www.kohn.sk/
fidelis

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (6/10)

Poslaťod luboss3001 v Str, 06. Apr 2011, 11:34

Neviem ci si rozumieme - takze zopakujem :
1,nielen ze som cital navod ale celu cca 400 str.knihu o SEO ktoru som si kupil aj s CD plnym seo najstrojov
2,mnohé z toho, teda vsetko co som vedel a comu som rozumel, som dokonca uz spravil a stale nic.
3,problem je, ze nie vsetkemu rozumiem a aj to comu rozumiem nemusim vediet spravit.
Nehladam metodicku pomoc ale konkretnu. Mozno je to len nejaka jedna blbost ktora to blokuje ... Nie som profik, len obycajny uzivatelsky smrtelnik, ktory si nemoze dovolit zaplatit cely napr.1000 eurovy balik seo sluzieb a napriek tomu by bol rad keby jeho stranku bolo vidiet :?
luboss3001

Poslaťod txr v Str, 06. Apr 2011, 13:37

ahoj, existuju aj lacnejsie alternativy ako 1000€ baliky. Na stranke nie je nijaka "blbost, ktora to blokuje", ale ako pise fidel, treba citat od zaciatku do konca, stranke asi len chybaju relevantne odkazy z webov, ktore su zamerane podobne a uz maju svoju vahu. Neskumal som onpage, ostava len verit, ze si pre to urobil vsetko, co bolo v tvojich silach. Teraz pozeram, ze vsetky H nadpisy su prazdne, bud tam nieco prave robis, alebo je to velka chyba. Cela ta konstrukcia <h1></h1><h2></h2><h3></h3><h4></h4> je to na p..., ostatne uz radsej ani nejdem pozerat, ale je tam toho este urcite vela:-) Onpage ta ale nevytrhne..
Ak si vsetky veci robil(robis) naraz, treba pockat nejaky cas, v ziadnom indexe sa neposunies do top3 za jednu noc, ak ide o novy web, resp. komplet prerobeny web. Zhodnot este prinos lacnej reklamy, adwords a pod.
Cely problem ale spociva v niecom inom:ak mam pokazene auto a nie som mechanik, idem do servisu, ked si kupujem pecivo, pojdem do pekarne...
txr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod luboss3001 v Štv, 07. Apr 2011, 10:47

Diky aspon za nieco ;)K tvojej poslednej vete - v zasade s tebou suhlasim ale niekedy su situacie, ked clovek nema na servis ale potrebuje jazdit a niektori nemaju na pecivo ale jest musia a tak sa snazia "nejako" si pomoct sami ... 8-)
luboss3001

Poslaťod fidelis v Štv, 07. Apr 2011, 12:40

Na Slovensku chce kazdy prvotriedne sluzby za nic, ale to nejde za vsetko sa musi platit.
fidelis

Poslaťod Ján Januška v Štv, 07. Apr 2011, 22:18

Bohužiaľ si asi zle pochopil, o čom SEO je. Avšak niet sa čomu diviť, pretože rôzne SEO nástroje a aj články pojednávajú často o nepodstatných veciach a na to hlavné sa zabúda.
Validita je zanedbateľná a SEO analyzátori sa obvykle postarajú o väčšiu pohromu, než prínos.
Ak chceš SEO pochopiť správne, mrkni sa na platené školenie Marka Prokopa alebo základy ti vysvetlí aj Pavel Ungr a Jakub Hájek na bezplatnom webinári o SEO (ten je už 13.4.).

Správne použitie onpage prvkov je len nutný základ, nie cesta k vysokej návštevnosti z vyhľadávačov. No aj tie máš na prvý pohľad zlé. Všetky titulky rovnaké, zlé použitie nadpisov,...

Prečo sa chceš vlastne umiestniť na kľúčové slovo tábor, resp. tábory?

Skús na chvíľu prestať myslieť na všetko, čo si si o SEO prečítal. Popremýšľaj nad tým, aké slová asi môžu užívatelia do Google zadávať, keď chcú poslať dieťa do tábora. Alebo čo hľadá dieťa, keď chce zažiť niečo nové, nájsť si nových kamošov a pod. Tieto slová použi na stránkach, ku ktorým sa dané slová vzťahujú.

Popis jednotlivých zájazdov urob prehľadne, nech je hneď vidieť informácie, ktoré ľudí zaujímajú a daj im možnosť priamo sa vyjadriť k jednotlivým táborom (formou diskusie.).

Potom kľúčové slová rozumne poumiestňuj do titulkov, nadpisov a ďalšieho obsahu.
Keď sa bude na webe nachádzať všetko tak, ako má, začni so získavaním odkazov. Tj. buď na internete vo svojej oblasti aktívny, nadviaž spoluprácu s tematicky príbuznými webmi a buduj svoje renomé. Vyhľadávače sa ti za to štedro odmenia.
Ján Januška

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod DaTu v Štv, 07. Apr 2011, 23:29

Luboss3001, vsetko, co ti tu chalani uviedli, by si sa mal docitat v kazdej "normalnej" knihe o SEO. ;)
DaTu

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod peter.kucerka v Str, 13. Apr 2011, 13:31

Kamo tak ak si si precital knizky tak si im nepochopil.

Prebehol som ten web iba tak na rychlo a checkoval som klucove slova ako detske tabory, letne tabory, denne tabory,
vysledky:

Klucove slova su relativne vyhladavane
z 58zaindexovanych stranok mas 18 stranok s duplicitnym title tagom
V 17 strankach mas v title slovo denne tabory ostatne klucove slova v title tagoch nepouzivas
par spatnych odkazov z katalogov bieda bieda, ziadne klucove slova v anchoroch
Semantika webu totalne na3,14cu H1-H6 uplne zle pouzite
DUPLICITNY OBSAH www a nonwww nieje presmerovane

A to sa nebavim o dizajne.

Tkazemoje odporucanie. Vyhod tento web, nahod tam wordpress stiahni daku peknu free sablonu a zacni odznova
alebo si najmi firmu co ti to spravi, alebo si precitaj seo knihy este raz
Martinus.sk - Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.
peter.kucerka

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod fidelis v Štv, 14. Apr 2011, 16:57

Ludia, prepacte mi prosim off-topic, ale robte nieco so svojou slovencinou, lebo niektore prispevky sa ani citat nedaju.
Ked chcem pisat obsah stranok pre klienta a optimalizovat jeho web, nebolo by od veci vyhybat sa aspon do oci bijucim hrubiciam.
fidelis

Poslaťod jaroslav v Štv, 14. Apr 2011, 18:50

Nad slovom hrubica by sa veru nejeden jazykovedec zamračil. :-)
jaroslav

Poslaťod xtrixxy v Uto, 19. Apr 2011, 00:31

nahodou mne sa jeho stranka paci. je uplne originalna. keby som mal deti, hned objednavam detsky letny tabor od teba,

nad tym,ci mas presmerovane z www na http alebo opacne to vobec nieje podstatne. google od nikoho nechce, aby kazdy kto ma nejaky web bol SEO expert.

jedno mi vsak nejde do hlavy. Preco si si vybral keyword "tabor, tabory" ? no ja poznam tabor mesto, tabor ako ohen, koncentracny tabor, taborak ..

keby som mal deti a hladal by som pre nich tabor, tak urcite dam do google "detsky tabor" a nic ine.

skus pred kazde slovo "tabor" pridat "detsky" a tak isto aj do zmenit html nazvy stranok
http://www.ckusmev.sk/tabory-na-slovensku.html na http://www.ckusmev.sk/detske_tabory-na-slovensku.html
xtrixxy

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod luboss3001 v Pia, 22. Apr 2011, 08:05

fidelis Napísal:Na Slovensku chce kazdy prvotriedne sluzby za nic, ale to nejde za vsetko sa musi platit.

Fidelis diky, presne toto som potreboval počuť :roll:
luboss3001

Poslaťod luboss3001 v Pia, 22. Apr 2011, 08:11

fidelis Napísal:Ludia, prepacte mi prosim off-topic, ale robte nieco so svojou slovencinou, lebo niektore prispevky sa ani citat nedaju.
Ked chcem pisat obsah stranok pre klienta a optimalizovat jeho web, nebolo by od veci vyhybat sa aspon do oci bijucim hrubiciam.

Ako "klient" ta ubezpecujem, ze ak sa mi niekto rozhodne pomoct a (nielen vseobecne mudrovat ako ty), bude mi uplne jedno aky ma pravopis. Toto je chat, nie diktat na hodine slovenciny :|
luboss3001

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia