Vplyv presmerovania domeny na SEO

Vplyv presmerovania domeny na SEO

Poslaťod Dalibor Cicman v Sob, 04. Dec 2010, 14:29

Dobry den,
chcel by som sa Vas opytat ci pomaha a ako? presmerovanie v SEO e-shopu ak mam zaregistrovane domeny s klucovymi slovami a dam ich presmerovat na tento e-shop. Akym sposobom by som ich mal presmerovat? Ma to vobec vyznam drzat domeny s klucovymi slovami a mat ich presmerovane na svoj e-shop? Alebo by som mal na nich spravit kontextove stranky o sortimente, ktory ponukam s mnozstvom textu, klucovych slov a odkazov na e-shop?

mam eshop: obliecky-emi.sk a postelne.com
a domeny: postelne-pradlo.eu postelna-bielizen.eu postelne.eu postelne-oblecenie.sk

Odporucate mat 2 e-shopy pre rovnaky sortiment, ktory sa da pomenovat roznymi vyrazmi napr: postelne pradlo, postelne oblecenie, postelna bielizen, obliecky, navliecky...
Ja som spravil 2 eshopy, aby som si rozdelil klucove slova na dve skupiny a kazdy znich chcem optimalizovat pre ine slova.

Vopred vdaka
Dalibor Cicman

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Vplyv presmerovania domeny na SEO

Poslaťod tybi v Sob, 04. Dec 2010, 23:12

Dalibor Cicman Napísal:Dobry den,
chcel by som sa Vas opytat ci pomaha a ako? presmerovanie v SEO e-shopu ak mam zaregistrovane domeny s klucovymi slovami a dam ich presmerovat na tento e-shop. Akym sposobom by som ich mal presmerovat? Ma to vobec vyznam drzat domeny s klucovymi slovami a mat ich presmerovane na svoj e-shop? Alebo by som mal na nich spravit kontextove stranky o sortimente, ktory ponukam s mnozstvom textu, klucovych slov a odkazov na e-shop?

mam eshop: obliecky-emi.sk a postelne.com
a domeny: postelne-pradlo.eu postelna-bielizen.eu postelne.eu postelne-oblecenie.sk

Riešilo sa to tu aspoň 100-krát, hľadaj.

Dalibor Cicman Napísal:Odporucate mat 2 e-shopy pre rovnaky sortiment, ktory sa da pomenovat roznymi vyrazmi napr: postelne pradlo, postelne oblecenie, postelna bielizen, obliecky, navliecky...
Ja som spravil 2 eshopy, aby som si rozdelil klucove slova na dve skupiny a kazdy znich chcem optimalizovat pre ine slova.

Odporúčal by som jeden eshop a v rámci neho svoje kľúčové slová rozdeliť.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia