Web pre worldwide ..

Web pre worldwide ..

Poslaťod Corvus v Pia, 27. Sep 2013, 16:12

Som v procese vytvárania svojej www stránky cez ktorú chcem ponúkať služby CELOSVETOVO. Chcel som pôvodne doménu .COM, ale už je obsadená na meno, ktoré som chcel, takže teraz uvažujem o doméne.EU. Moja pôvodná predstava bola, že vytvorím jednu www so 4 jazykmi angličtina/nemčina/ruština/slovenčina, spravím základné pravidlá v rámci SEO a hotovo. No ako čítam knihu o internetovom marketingu, nie je to také jednoduché, keďže vyhľadávače sa správajú lokálne ... Nejaký rozdiel je v doméne .com, ktorá sa dá že vraj pomocou Google Webmaster Tool nejako nasmerovávať, len tomu celkom nerozumiem, a neviem, či by to vyriešilo môj problém ..
Ako je lepšie mať názov stránky pre celosvetovú propagáciu http://www.mojadomena.eu, alebo http://www.moja-domena.com .Aký je medzi nimi rozdiel?
Napadlo mi, že vytvorím 4 www s rovnakým názvom na štyroch rôznych doménach .de .ru .sk .eu/.com, ktoré budú mať rovnaký obsah ale v príslušnom jazyku, len neviem, či to zas nebude problém v súvislosti s duplicitou webov (?)
Budem rád, ak sa niekto nájde, čo sa do toho vyzná a poradí mi ako správne optimalizovať web pre viaceré zahraničné trhy/celosvetovo. Nerád by som na začiatku spravil nejakú zásadnú chybu. Ďakujem.
Corvus

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: Web pre worldwide ..

Poslaťod nooptions v Sob, 28. Sep 2013, 07:28

Ak chces ponukat sluzby celosvetovo tak si nelep informacie takto z for ale daj si pripravit strukturu webu spolu s dalsimi odporucaniami od cloveka, ktory sa SEO venuje dlhodobo. ak chces nieco robit vo velkom, na vsetko potrebujes profesionala v danej oblasti
nooptions

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Re: Web pre worldwide ..

Poslaťod Corvus v Ned, 29. Sep 2013, 22:28

Presne takú odpoveď som nechcel :( To, žeby som chcel nejakú službu propagovať celosvetovo hneď neznamená robiť vo veľkom..jednu knihu všeobecne o internetovom marketingu som si prečítal, teraz som začal jednu konkrétne len o SEO..nejde mi o to mať www profesionálne a "100%" optimalizovanú, keďže to nie je jediný spôsob propagácie na internete..šlo mi práve "LEN" o tie odporúčania, aby som mal spravené dobré základy.
Ak Vás trápi IMPOTENCIA, tak tento internetový portál je to miesto na internete, ktoré hľadáte.
Corvus

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia