Web raz vo vysledkoch je a inokedy nie

Web raz vo vysledkoch je a inokedy nie

Poslaťod PSDS v Str, 04. Apr 2012, 17:18

Pozdravujem Vás,

pred mesiacom som spustil webstránky http://www.psds.sk , google ich indexuje, maximálne mu pomáham cez google webmaster tools, registroval som do najväčších katalógov, získal zaujímave backlinky z väčších css galérií a onpage optimalizácia je na vysokej úrovni. Problémom však je výraz "tvorba webstránok". Z nezistených príčin sa web zobrazuje niekde medzi 20-25 stránkou vyhľadávača, potom z vyhľadávača na túto frázu vypadne, o pár dní sa vráti a takto to funguje už 7 dní, spozoroval som toto vypadnutie a opätovné pridanie už tretí krát. Web je indexovaný, na iné frázy textu sa zobrazuje vo výsledkoch. Možno je dobré spomenúť, že na stránkach psds.sk bežal web ktorý je teraz na stránkach http://www.x-grafik.sk, a google ešte nevyčistil index starých stránok dokonale. Nemyslím však, že je to spôsobené starými linkami. Prosím Vás o akékoľvek nápady, ktoré by mi mohli pomôcť. Vopred vďaka. :?
PSDS

No PageRank information available

Re: Web raz vo vysledkoch je a inokedy nie

Poslaťod tybi v Štv, 05. Apr 2012, 08:33

Aký je v tom rozdiel, či je web na 20. strane výsledkov, alebo ešte nižšie? Už na tretej strane je počet preklikov skoro nula. Príčin môže byť x, ale všetky sú bezvýznamné.

S výrokmi ako "onpage optimalizácia je na vysokej úrovni" by som bol opatrný. Máme rôzne predstavy o tom, čo je onpage SEO na vysokej úrovni. ;)
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod PSDS v Štv, 05. Apr 2012, 09:10

Rozdiel je v tom ze sa web vo vysledkoch raz nachadcza a raz nie. Ked sa nachadza ma pre mna zmysel optimalizovat dalej, pokial nie, v prvom rade mi treba zistit pricinu a ako popisujem situacia nie je jednoducha. Nemas prosim Ta nejaky napad ako pohnut veci k lepsiemu? Ma podla teba v momentalnej situacii zmysel budovat backlinky s textom "tvorba webstranok" alebo sa mam obavat nejakeho "google-banu" na danu frazu?
PSDS

Poslaťod tybi v Štv, 05. Apr 2012, 19:00

Web sa vo výsledkoch nachádza, indexovaný je: http://www.google.sk/search?hl=sk&site= ... %3Apsds.sk Jednoducho na 20. stránke to hádže hore-dole, lebo stačí len malinká zmena a posunie ťa to výrazne dole alebo výrazne hore. Navyše stačí, že raz sa pripojíš na iné datacentrum Googlu, v ktorom niektoré faktory/stránky sú, inokedy na iné, ktoré ešte updateované nie je.

Zmysel optimalizovať ďalej má vždy. Spätné odkazy získavaj s rôznymi anchor textami, občas aj s tvojim primárnym výrazom "tvorba webstránok", ale nie len s tým!
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod PSDS v Štv, 05. Apr 2012, 22:05

Okej, tak vdaka Tybi, ja to skusim dalej, hadam sa vysledky casom prejavia ;)
PSDS

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia