www.gothic-fetish.eu

www.gothic-fetish.eu

Poslaťod Rasto v Pon, 30. Nov 2009, 14:54

Zdravim,
prosim vas o objektivnu kritiku e-shopu mojej snubenky, ktory som jej robil vo volnom case ;)
Nie iba zo SEO pohladu...

http://www.gothic-fetish.eu
Rasto

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: www.gothic-fetish.eu

Poslaťod Marko Kolar v Uto, 01. Dec 2009, 15:40

čo sa týka dizajnu tak vidieť, že sa mu venuješ len vo voľnom čase. keďže radiť redizajn je asi blbosť, určite by som dal preč aspoň to pozadie a aj textúru alebo čo to je na pozadí červených líšt (resp. to inak vymyslel) a zväčšil veľkosť textu v ľavom sidebare + keď je viac položiek menu je dobré to dať podľa abecedy (ak sú rovnocenné a nie je to z iného dôvodu zámerne uložené tak ako je).
ďalej by som určite upravil rozostup medzi riadkami a veľkosť textu tam (zväčši), kde je biely na čiernom. resp. aj farbu daj radšej šedú ako bielu. teraz som napr. "o nás" ani nečítal. akurát by ma rozbolela hlava.
v sekcii kontakt by som navrhol pridať aj kompletné kontaktné údaje. tam návštevník automaticky klikne ak chce vedieť kde nakupuje. ja by som si nič nekúpil ak neviem od koho a či vôbec existuje.

ostatné veci uvidíš postupne sám. držím palce :)

btw: ako máš vyriešené duálne ceny?
Ľudia ignorujú dizajn, ktorý ignoruje ľudí. Frank Chimero
Marko Kolar

Re: www.gothic-fetish.eu

Poslaťod Rasto v Pon, 07. Dec 2009, 09:01

S lavym menu nemienim robit nic, to je tak naschval a podla mna vyhovuje....
Tie veci co si spominal som zmenil, mozes na pozriet na "kontakt" a "o nas"

No na zmene textury zapracujeme, jeden znamy grafik nam slubil celu hornu listu redesignovat i s hlavickou, iba nema akosi cas :-/
Nejake ikony tam chceme dat...
Rasto

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia