www.krokkuspechu.sk

www.krokkuspechu.sk

Poslaťod websterko v Str, 30. Jún 2010, 13:48

poprosil by som akukolvek kritiku pre svoj web... postaveny je na wordpresse skuste mi prosim poradit co s webom robit aby bol lepsi a lepsi :) dakujem
websterko

No PageRank information available

Re: www.krokkuspechu.sk

Poslaťod ivanmart07 v Pia, 02. Júl 2010, 08:16

Na tvojom mieste by som si trochu opravil kód stránky, podľa w3c tam máš 55 chýb.
Z vizuálnej stránky mne osobne trochu vadí použitý template, na stránku o pozitívnom myslení by som použil živšie farby. S tmavými farbami pôsobí stránka pochmúrne.
Určite sa zameraj aj na doladenie sloveniny : dátumy vo formáte Jún 28th, 2010 sú taký mačkopes. Okrem toho máš nepreloženú veľkú časť webu. (Archive for the ‘Sebadôvera, motivácia, pozitívne myslenie’ Category, Read more ....)
Prečítal som si hneď prvý článok a zarazila ma jedna vec. Na to že je to článok na jednu obrazovku sú tam použité 4 farby písma + kombinácie s tučným typom.
Po obsahovej stránke mi chýbajú osobné postoje a názory k téme, väčšinou ide len o zhrnutie názorov z inej literatúry.
A ešte posledná vec, mám skeptický postoj k stránkam, ktoré uvádzajú v pätičke odkazy hlavne pokiaľ nesúvisia s tématikou webu.
Ide čiste o moje osobné postoje a názor na stránku, ber to prosím ako konštruktívnu kritiku.

Držím palce :)
ivanmart07

No PageRank information available

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia