www.slovtop.com

www.slovtop.com

Poslaťod vlado v Uto, 28. Apr 2009, 18:09

Mezdinárodná doprava a špedícia - Slovtop-SK
Hodte prosim ocko na tuto staticku prezentaciu firmy. O tej tabulke na uvodnej stranke viem, bude prerobena do html, hanbim sa za nu :D
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Re: www.slovtop.com

Poslaťod shaggy v Štv, 30. Apr 2009, 18:11

Celkom to újde, až na to "vypožičané" o z loga Vodafone :P
Obrázok užívateľa
shaggy

Poslaťod vlado v Štv, 30. Apr 2009, 21:12

shaggy Napísal:Celkom to újde, až na to "vypožičané" o z loga Vodafone :P

Zeby to bol fakt grafik okopcil? Podobnost tam je, ale ze by bolo skopirovane to isto ee ;)
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

Poslaťod txr v Pia, 01. Máj 2009, 07:53

Pri nacitani obrazkov cez lightbox by som dal loading obrazok do stredu, nie vlavo.
V nazvoch tried v CSS sa neodporuca pouzivat nazvy vlastnosti, ci hodnot (clear, left, right ...), nie je to chyba a mozno sa to ani nikde neprejavi, neskumal som to blizsie, ale asi je lepsie sa tomu vyvarovat...
Inak je to v pohode, celkom pekne az na to moc vyrazne menu, a trosku nekvalitne obrazky, to je ale subjektivny pohlad...
txr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod vlado v Ned, 03. Máj 2009, 05:41

txr Napísal:Pri nacitani obrazkov cez lightbox by som dal loading obrazok do stredu, nie vlavo.
V nazvoch tried v CSS sa neodporuca pouzivat nazvy vlastnosti, ci hodnot (clear, left, right ...), nie je to chyba a mozno sa to ani nikde neprejavi, neskumal som to blizsie, ale asi je lepsie sa tomu vyvarovat...
Inak je to v pohode, celkom pekne az na to moc vyrazne menu, a trosku nekvalitne obrazky, to je ale subjektivny pohlad...

Classu clear pouzivam vzdy a vsade, je to moje clearovatko, tam chyby nehladaj ;) Classy ako Left a Right pouzivam s rozvahou, rozumiem im ja aj ostatni vo worku a nie je problem ich zamenit ani pri prerabkach kodu. Viem presne na co narazas ale ziadne take ohavnosti v kode nemam :-)
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

Poslaťod shaggy v Ned, 03. Máj 2009, 11:48

Predstav si, že som potencionálny zákazník - susedia mi nedovolia počúvať hlasnú hudbu, tak chcem presťahovať celý svoj byt niekam inam. Preto idem na stránku slovtop.sk... počkať, slovtop.sk neexistuje... no dobre, skúsim inú spoločnosť.
Prvá chybička - .com doména.

Ale ja som odhodlaný využiť firmu Slovtop, tak som sa dostal na ich stránku. Pousmejem sa nad Vodafone logom (poviem si, že asi nemajú dosť peňazí na vlastné, ale hádam zvládnu prepraviť pár vecí, kým skrachujú) a idem zistiť, ako to vlastne funguje...

A tu je ten problém - keby predávali GPS navigáciu, tak sa tam dozviem viac ako o preprave. Ešte aj ako stránka Strany zelených by si viedla dobre. Ale o preprave je tam iba jedna strana plná nezmyselných kecov: http://www.slovtop.com/proces-prepravy.html. Neviem o nikom, kto by také nezmyselnosti čítal, takéto grafy som neznášal v škole a neznášam ich ani teraz. Je taký problém skrátiť všetky tie informácie iba na to potrebné? Napríklad - prídeme, naložíme a odvezieme. Vy sa nemusíte o nič starať.

Nikde som sa nedočítal či spolupracujete aj s fyzickými osobami, alebo je to špedícia iba pre firmy na väčšiu objednávku. Nikde som sa nedočítal, čo všetko vozíte a čo naopak neodveziete (mám v byte dve nádrže s kyselinou sírovou... nepýtať sa prečo, moja úchylka :twisted: ).

+ O firme by som dal až na predposledné miesto v hierarchii stránok, určite nie na úvod. A keď budeš prerábať tú tabuľku, tak tie farebné pozadia tam nedávaj. Tá modrá s čiernym písmom vyzerá neskutočne zle.
Obrázok užívateľa
shaggy

Poslaťod vlado v Pon, 04. Máj 2009, 19:03

Je to tak torchu zvlastne, ale nie vzdy si da zakaznik poradit. Ponukal som pomoc aj z tejto oblasti, ale chcumat presne tak ako to tam teraz je, jednak domenu a taktiez obsah. No a nepis to mne, ja v tej firme nepracujem :-), moja cast bola grafika + css + xhtml, nic viac. (viem mal som to tak napisat hned na zaciaktu)
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

Poslaťod shaggy v Pon, 04. Máj 2009, 22:49

No vieš, dal si si zhodnotiť web + toto fórum je viac zamerané na ten obsah, ako na technickú stránku stránok :D

Ku kódu sa vyjadrovať radšej nebudem (pretože mi to mylan zakázal, ževraj som už z toho html vs. xhtml zmagorený), ale pri niektorých obrázkoch ti chýbajú ALTy (tie tabuľky napr.) a keď si dám zobraziť stránku bez obrázkov, vidím veľké h... nič :)
To biele pozadie pod textom by chcelo vyriešiť aj cez background-color, nielen cez obrázok.
Obrázok užívateľa
shaggy

Poslaťod vlado v Uto, 05. Máj 2009, 01:37

shaggy Napísal:To biele pozadie pod textom by chcelo vyriešiť aj cez background-color, nielen cez obrázok.

Presne na toto som narazal, vdaka za upozornenie, mal som fofry ked som to robil...
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia