www.svetkocikov.sk

www.svetkocikov.sk

Poslaťod mariam v Pon, 25. Okt 2010, 00:50

Ahojte,

Poprosim profikov o pripomienky a navrhy co zlepsit na eshope - detské kočíky
dakujem

Maria
Naposledy upravil mariam dňa Sob, 30. Okt 2010, 17:13, celkovo upravené 1
mariam

No PageRank information available

Re: www.svetkocikov.sk

Poslaťod DaTu v Pon, 25. Okt 2010, 22:16

-
Kód: Vybrať všetko
<noscript>Tento obchod vyžaduje pre svoju prevádzku JavaScript. Aktivujte preto JavaScript vo Vašom prehliadači.</noscript>
ti Google zaindexuje a to asi nechces, takze si to daj do podmienky zobrazenia len ak je JS disablovany. Ak si das tento cely vyraz do Google, zistis, kolko stranok (od PrestaShop) najdes pod tymto vyrazom. :-)
- Loading stranky trva velmi dlho, mas tam takmer 20 javascriptovych suborov (okrem toho aj Facebook), to vsetko ma vplyv na rychlost nacitania webu.
- Preco niektore URL podstranok su v anglictine? Kategorie vyrobkov mas v slovencine, preto by som takto upravil aj URL stranok Zlavy a akcie, Nove produkty, atd.
- Title homepage by som skratil, urcite by som tam nedal znacky kocikov, lebo predpokladam, ze obchod budes rozsirovat, pridavanie dalsich znaciek do title by nemalo vyznam. :-) Pri niektorych podstrankach by som zase v title doplnil brand.
- Doctype mas xhtml, ale v kode pouzivas aj prvky html, treba si to ujednotit.
- Flashove vecicky by som osetril zobrazenim nahradneho obrazku pre tych, co maju disablovany flash v browseri. Sice ponukas stiahnutie flash playera, ale co ak user nechce flash, tym padom prichadza o informacie, ktore uvadzas vo flashi (napr. akcia na fusaky). Preto je dobre flash nahradit obrazkom s pouzitim alt.

Ale inak web hodnotim vcelku dobre, grafika je prijemna, paci sa mi podrobny opis detailu produktu, resp. kocikov.
DaTu

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod mariam v Sob, 30. Okt 2010, 13:35

DaTu Napísal:-
Kód: Vybrať všetko
<noscript>Tento obchod vyžaduje pre svoju prevádzku JavaScript. Aktivujte preto JavaScript vo Vašom prehliadači.</noscript>
ti Google zaindexuje a to asi nechces, takze si to daj do podmienky zobrazenia len ak je JS disablovany. Ak si das tento cely vyraz do Google, zistis, kolko stranok (od PrestaShop) najdes pod tymto vyrazom. :-)
- Loading stranky trva velmi dlho, mas tam takmer 20 javascriptovych suborov (okrem toho aj Facebook), to vsetko ma vplyv na rychlost nacitania webu.

viem ze sa to nacita dost pomaly ale nevem co by som odtial vyhodila, mala som iba obrazok s odkazom na FB ale zobrazenie ludi z FB sa mi paci viac hoci to asi spomaluje nacitanie stranky, no porozmyslam ci tam nedam naspet len obrazok
- Preco niektore URL podstranok su v anglictine? Kategorie vyrobkov mas v slovencine, preto by som takto upravil aj URL stranok Zlavy a akcie, Nove produkty, atd.

vyskusala som premenovat tie ENG php subory a funguje to

- Title homepage by som skratil, urcite by som tam nedal znacky kocikov, lebo predpokladam, ze obchod budes rozsirovat, pridavanie dalsich znaciek do title by nemalo vyznam. :-)

su tam iba tie znacky ktore ma zaujimavju najviac

Pri niektorych podstrankach by som zase v title doplnil brand.

toto som nepochopila, v kazdej kategorii je text "Detske kociky Tako" takze je tam uvedena znacka

- Doctype mas xhtml, ale v kode pouzivas aj prvky html, treba si to ujednotit
- Flashove vecicky by som osetril zobrazenim nahradneho obrazku pre tych, co maju disablovany flash v browseri. Sice ponukas stiahnutie flash playera, ale co ak user nechce flash, tym padom prichadza o informacie, ktore uvadzas vo flashi (napr. akcia na fusaky). Preto je dobre flash nahradit obrazkom s pouzitim alt.

v tom sa velmi nevyznam ;)

Ale inak web hodnotim vcelku dobre, grafika je prijemna, paci sa mi podrobny opis detailu produktu, resp. kocikov.

Dalibor vdaka za postrehy
mariam

Poslaťod DaTu v Ned, 31. Okt 2010, 21:49

mariam Napísal:
DaTu Napísal:Pri niektorych podstrankach by som zase v title doplnil brand.

toto som nepochopila, v kazdej kategorii je text "Detske kociky Tako" takze je tam uvedena znacka

Mal som na mysli brand "Svet kocikov", cize title by mohol vyzerat nejak takto "Detske kociky Tako - Svet kocikov".
DaTu

Poslaťod mariam v Str, 03. Nov 2010, 08:51

DaTu Napísal:Mal som na mysli brand "Svet kocikov", cize title by mohol vyzerat nejak takto "Detske kociky Tako - Svet kocikov".

Dalibor a nie je lepsie mat tam toto "detské kočíky Adamex - AKCIA"
ked v googli niekto da hladat "kociky adamex" tak uvidi toto a myslim si ze ho to prinuti kliknut radsej na AKCIA ako na SvetKocikov ;)
Naposledy upravil mariam dňa Štv, 18. Nov 2010, 21:20, celkovo upravené 1
mariam

Poslaťod DaTu v Str, 03. Nov 2010, 20:28

No ak budes mat na kociky Adamex stalu akciu, tak potom v pohode. :-)
DaTu

Poslaťod mariam v Pon, 13. Aug 2012, 21:49

DaTu Napísal:
mariam Napísal:
DaTu Napísal:Pri niektorych podstrankach by som zase v title doplnil brand.

Mal som na mysli brand "Svet kocikov", cize title by mohol vyzerat nejak takto "Detske kociky Tako - Svet kocikov".

ahoj

co je epsie pouzit ako brand ?
......... | Svetkočíkov.sk
......... | Svet kočíkov.sk
......... | Svet Kočíkov.sk
......... | Svetkočíkov
......... | Svet kočíkov
alebo nieco bez diakritiky

vdaka
mariam

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia