www.svetokien.eu

www.svetokien.eu

Poslaťod patrik35 v Ned, 21. Feb 2010, 18:48

Prosim vas ohodnodte moj web, a poradte ako by som ho mal optimalizovat na klucove slovo plastove okna, co ba som mal zmenit a tak!? dik
patrik35

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: www.svetokien.eu

Poslaťod tybi v Pon, 15. Mar 2010, 00:43

O poradí jednotlivých častí title-u je písané tu: http://blog.seochat.sk/2008-06-25/media ... -title-ov/

A o necielení fráz na úvodnej stránke tu: www-autovybava-sk-t846/#p4962
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod patrik35 v Pon, 15. Mar 2010, 11:56

1. Ten title som si už upravil.

2. O necieleni fraz na uvodnej strane to az tak nechapem! Na podstranke mam sice clanok o plastovych oknach aby navstevnici vedeli co je nove na trhu, ale ja potrebujem aby uvodna strana bola na toto klucove slovo vyssie vo vyhladavcoch, pretoze moj web sluzi na sprostretkovanie sluzieb medzi zakaznikmi a firmami ktore ponukaju plastove okna. Takze pre mna plastove okna ako produkt (t.j. članok) nie je az take zaujimave ako plastove okna ako firmy (t.j. homepage).

A este by som poprosil o radu ako mozem docielit aby som sa v yahoo dostal vyssie?
patrik35

Poslaťod tybi v Pon, 15. Mar 2010, 13:11

patrik35 Napísal:2. O necieleni fraz na uvodnej strane to az tak nechapem! Na podstranke mam sice clanok o plastovych oknach aby navstevnici vedeli co je nove na trhu, ale ja potrebujem aby uvodna strana bola na toto klucove slovo vyssie vo vyhladavcoch, pretoze moj web sluzi na sprostretkovanie sluzieb medzi zakaznikmi a firmami ktore ponukaju plastove okna. Takze pre mna plastove okna ako produkt (t.j. članok) nie je az take zaujimave ako plastove okna ako firmy (t.j. homepage).

V tom prípade to skús odlíšiť a podstránkou zacieliť viac long tailu. Napríklad pre podstránku:

Výhody a nevýhody plastových okien - SvetOkien.eu

patrik35 Napísal:A este by som poprosil o radu ako mozem docielit aby som sa v yahoo dostal vyssie?

Na Yahoo slováci nehľadajú, na čo by si sa tam chcel objavovať? Inak SEO je univerzálne pre všetky vyhľadávače.
Obrázok užívateľa
tybi

Poslaťod patrik35 v Pon, 15. Mar 2010, 21:21

Výhody a nevýhody plastových okien - SvetOkien.eu, to nie je zle!! mozno to aj tak spravim, ale este by som poprosil o vysvetlenie preco nie je dobre aby homepage aj podstranka nebola optimalizovana na rovnake klucove slovo?
patrik35

Poslaťod tybi v Pon, 15. Mar 2010, 23:33

patrik35 Napísal:Výhody a nevýhody plastových okien - SvetOkien.eu, to nie je zle!! mozno to aj tak spravim, ale este by som poprosil o vysvetlenie preco nie je dobre aby homepage aj podstranka nebola optimalizovana na rovnake klucove slovo?

No pretože je to ušlá príležitosť. V tvojom prípade cieliš "plastové okná" dvomi stránkami (na čo?). V mojom prípade cieliš "plastové okná" jednou stránkou a druhou stránkou "výhody plastových okien", "nevýhody plastových okien". Namiesto cielenia jedného výrazu, cieliš výrazy tri = vyššia návštevnosť. Samozrejme, to všetko za predpokladu, že druhé dve spomínané výrazy niekto hľadá, ale ja by som sa vsadil, že áno.
Obrázok užívateľa
tybi

Poslaťod patrik35 v Uto, 16. Mar 2010, 17:33

Takze skoro vsetkym podstrankam by som mal zmenit title a nadpisy? Ked mam nadpis clanku Plastove okna a ich udrzba, tak je lepsie zmenit nadpis na udrzba plastovych okien?

a napr. mam upravit aj URL zo svetokien.eu/plastove-okna urobit svetokien.eu/vyhody-plastovych-okien alebo nemusim?
patrik35

Poslaťod tybi v Uto, 16. Mar 2010, 20:18

patrik35 Napísal:Takze skoro vsetkym podstrankam by som mal zmenit title a nadpisy? Ked mam nadpis clanku Plastove okna a ich udrzba, tak je lepsie zmenit nadpis na udrzba plastovych okien?

a napr. mam upravit aj URL zo svetokien.eu/plastove-okna urobit svetokien.eu/vyhody-plastovych-okien alebo nemusim?

Nie, to je už zbytočné... title-y stačia.
Obrázok užívateľa
tybi

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia