Zetaniche - Affiliate Network

Zetaniche - Affiliate Network

Poslaťod SaraZ v Pia, 16. Jún 2017, 07:58

Ahojte všetci,

vzhľadom k tomu, že sa tento fórum týka p a internetová reklama, chcel by som vám predstaviť našu partnerskú sieť Zetaniche (https://zetaniche.com/).

Zetaniche je partnerská sieť, založená v roku 2015 a má profesionálny tím za seba s viac ako 15 rokov skúseností v priemysele.

Zetaniche používa svoje zručnosti a znalosti aby svojim partnerom podal šancu na promociu niektorých z najobľúbenejších produktov v Mainstreame a pre dospelých, ako sú: zdravie, krása, chudnutie a kategórie randenia, v krajinách, ktoré ešte stále nie sú priveľa využívané, ale majú veľký potenciál.

Tak, pracujeme v krajinách, ako sú: Rumunsko, Fínsko, Bulharsko, Litva, Bosna, Maďarsko, Albánsko, Chorvátsko, Srbsko, Slovinsko, Slovensko, Lotyšsko, Čiernea Hora, na Cyper, Česko, Estónsko, Portugalsko, Macedónsko, Kazachstan, Maroko, Ukrajina, Grécko, Taliansko, Poľsko, Ukraine.

Najobľúbenejšie produkty v Slovensko sú GoSlimmer, Vein Stopper, TurboMax, RectiStop, s výplatom 50% CPA pre digitálne produkty a 20-30% pre fyzické produkty.

Svojim partnerom ponúkame stránky preložené do materinského jazyka danej krajiny, pre ktorú je výrobok určený, a týmto spôsobom dávame možnosť ľahšie nájsť správnu cieľovú skupinu.

Predpokladám, že máte záujem o naše platobné možností a podmienky. Platby sa vykonávajú mesačne s minimálnym množstvom 50€ pre Paxum a Payoneer a 100 € pre banku. Ponúkame týždenné a dvotýždenné výplaty pre partnerov, ktorí zarábajú 1000 € , alebo 1500 €.

Naša špecializovaná podpora a manažéri pre partnerov s radosťou pomôžu všetkým partnerom dosiahnuť požadované ciele a maximalizovať zisky s propagáciou našich výrobkov. Pre všetky ďalšie informácie neváhajte navštíviť našu webovú stránku a nájdete sii tam naše kontaktné údaje.

Misiou spoločnosti Zetaniche je vybudovať dôveryhodné a výnosné vzťahy s našimi partnermi so zameraním na neustály rast na trhu a všetci zainteresovaní partneri sú viac než vítaní pripojiť sa nám a byť súčasťou našej misie.
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche
Obrázok užívateľa
SaraZ
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia, 16. Jún 2017, 07:17

Re: Zetaniche - Affiliate Network

Poslaťod SaraZ v Pia, 25. Aug 2017, 10:58

Zdravím všetkých!

Poprosila by som vás, nájdite si chviľu a pozrite si naše TOP OFFERS OF THE WEEK.

Obrázok

Spomedzi mnohých produktov, ktoré ponúkame svojim affiliate na propagáciu, tento týždeň je v centre pozornosti aj jeden produkt pre slovenský trh:

VeinStopper
Pay-out: €10.00

Conversion flow: Konverzia sa považuje za vykonanú keď návštevník navštívi landing page nášho produktu, vyplní formulár a klikne na tlačidlo "Objednať". Potom musíme schváliť objednávku a považuje sa, že je konverzia vykonaná.

Viac detailov o všetkých našich produktoch môžete vidieť keď sa prihlásite na našu sieť.


Taktiež, nenechajte si ujsť návštevu nášho blogu a prečítajte si príspevok na blogu na tento týždeň, v ktorom môžete nájsť aj viac detailov o tom, aké výhody má propagácia COD offerov a prečo to máte urobiť práve prostredníctvom Zetaniche siete. Nezabudnite zadať svoje údaje do newsletter na našom blogu, aby ste sa prví dozvedeli, aké novinky vám prinášame.

Ako aj obvykle, môžete nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našej stránke, ale aj priamo prostredníctvom e-mailu support@zetaniche.com alebo Skype aff_zetaniche .

Ešte stále nie ste súčasťou Zetaniche siete? Nemáte už na čo čakať! Pridajte sa k nám už dnes!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche
Obrázok užívateľa
SaraZ
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia, 16. Jún 2017, 07:17

Re: Zetaniche - Affiliate Network

Poslaťod SaraZ v Uto, 12. Sep 2017, 06:40

Ahojte všetci,

Zetaniche tím sa starostlivo snaží zlepšiť svoju sieť a pripraviť ešte viac výrobkov pre našich milých affiliate, ako aj pripraviť rôzne obsahy pre tých, ktorý chcú lepšie spoznať našu sieť a tiež sa pripojiť do sveta affiliation.

Tak sme sa rozhodli aby sme našim postom tohto minulého týždňa všetkým návštivníkom našej stránky bližšie povedali o našej sieti a spôsobe ako tá funguje.

Obrázok

Preto sme uviedli niekoľko krokov, ktoré by ste mali vedieť aby ste začali svoju prvú kampaň.Spôsoby, ktorým si požiadate o offery, aké ad metódy ponúkame, ako nastaviť tracking, sledovať štatistiky a ešte viac, to všetko sa dozvediete v našom minulom blogu.
Ak však celkom nepoznáte samotný pojem affiliate, podali sme vám niekoľko vysvetlení aby ste presnejšie pochopili čo to vlastne predstavuje a akým spôsobom môžete dostať dodatočný zisk ako affiliate.

P.S. Tiež sme vám zdôraznili aj Top Offers of the week.

Obrázok

Toto ešte nie je koniec...

Dostanete možnosť prečítať si aké sú výhody inzerovania prostredníctvom premium SMS offer ako aj čo vlastne tie predstavujú.

Ako môžete vidieť, pripravili sme pre Vás veľa zaujímavých vecí v našom minulom blogu a tak aj nabudúce bude, preto kľudne navštívte našu stránku v každom okamihu a pozrite sa čo sme pre Vás pripravili.

Samozrejme, pre všetky dodatočné otázky, ktoré budete mať, možete nás kontaktovať cez mail alebo Skype.

]Pridajte sa k nám už dnes!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche
Obrázok užívateľa
SaraZ
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia, 16. Jún 2017, 07:17

Re: Zetaniche - Affiliate Network

Poslaťod SaraZ v Pon, 18. Sep 2017, 09:53

Zdravíme všetkých,

ako každý týžden doteraz sa usilovný Zetaniche team rozhodol podeliť sa s Vami o niektoré informácie, ktoré Vám pomôžu na Vášej ceste k zisku z affiliationov.

Najprv si pozrite náš týždenný zoznam TOP Offerov.

Obrázok

Vzhľadom na to, že sa na našom zozname nachádzajú aj dva produkty pre územie Maďarska, vybrali sme pre Vás niektoré užitočné informácie ako napríklad: percento online zákazníkov v Maďarsku, najčastejšie spôsoby platby pri nakupovaní online, ako aj najčastejšie spôsoby dodania, ktoré Maďari uplatňujú. Naše COD produkty úplne spĺňajú návyky maďarského publika, a preto si nájdite trochu času a podrobnejšie si pozrite informácie, ktoré sme pre Vás pripravili na blogu a začnite s propagáciou našich maďarských produktov.

Obrázok

Keďže celý minulý týždeň bol v znamení GEO’s, pre Vás sme pripravili aj príspevok na tému ako si vybať ZETA geo. Uviedli sme všetky krajiny, v ktorých momentálne Zetaniche ponúka offery na propagáciu, s dôrazom na konkurencieschopnosť a niektoré online nákupné zvyky obývateľov týchto krajín.

V niektorých budúcich príspevkoch budeme podrobne venovať pozornosť každej z týchto krajín, a preto sa nezabudnite prihlásiť na náš newsletter, aby ste vždy mali informácie.

Ešte stále ste nezačali s propagáciou našich offerov? Keďže pre Vás každodenne pripravujeme novinky a sledujeme potreby na trhu, už nemáte na čo čakať!

PRIDAJTE SA K NÁM UŽ DNES!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche
Obrázok užívateľa
SaraZ
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia, 16. Jún 2017, 07:17


Späť na Iná internetová reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron